| Obchody 72. rocznicy zakończenia II wojny światowej |
|
|
|
| 09.05.2017. | |
|
CHOSZCZNO. Wczoraj w kościele pw. św. Jadwigi Królowej, młodzież ze Szkoły Podstawowej nr 1 oraz z Zespołu Szkół nr 1 przedstawiła z okazji 72. rocznicy zakończenia II wojny światowej montaż słowno-muzyczny.
Ponad 60 uczniów w strojach partyzantów odśpiewało pieśni
patriotyczne oraz przypomniało wydarzenia z tamtych lat. Koncert
poprzedziła uroczysta msza święta, w której udział wzięli poczty sztandarow żołnierze,
kombatanci, harcerze, uczniowie oraz przedstawiciele władz samorządowych.
(kk)
|
| « poprzedni artykuł | następny artykuł » |
|---|













































