| Wiosenne Koncerty |
|
|
|
| 30.04.2010. | |
|
Trzydniowe „Wiosenne Koncerty Umuzykalniające” dobiegły końca. Występy zorganizowane przez Państwową Szkołę Muzyczną w Choszcznie miały na celu w ciekawy sposób przybliżyć uczniom klas początkowych literaturę muzyczną oraz funkcjonowanie poszczególnych instrumentów. Przy okazji , mali uczestnicy mieli okazję zobaczyć jak swoje umiejętności muzyczne prezentują ich rówieśnicy. Koncert prowadził Janusz Łącki nad całością przygotowań czuwała Ewa Kubiak-Kubacka. Katarzyna Jezierska |
| « poprzedni artykuł | następny artykuł » |
|---|












































