| Uroczyste poświęcenie nowej świątyni w Choszcznie |
|
|
|
| 23.08.2010. | |
|
22 sierpnia odbyło się uroczyste poświęcenie nowej świątyni w Choszcznie. Poświęcenia kościoła dokonał ks. Abp Andrzej Dzięga Metropolita Szczecinsko-Kamieński. Tego dnia nastąpiło również wprowadzenia relikwii św. Jadwigi - patronki kościoła i parafii. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z uroczystości - kliknij . |
| « poprzedni artykuł | następny artykuł » |
|---|












































